AUTORI  
  GALÉRIA  
  O NÁS  
KONTAKT
Galéria prác - profesionáli finalisti >>>
Galéria prác - amatéri finalisti >>>
A máme tu víťazov našej prvej súťaže FotoFestu Košice 2010!

Vážení a milí účastníci fotografickej súťaže FotoFestu Košice 2010 v kategórii amatérov!

Porota v zložení MgA. Pavel M. Smejkal, BcA. Ivan Fleischer, PhDr. Daniela Kaprálová, Jožo Jarošík, BcA. Mgr. Lena Jakubčáková a Mgr.Art. Karol Petreš sa stretla a po prvom kole, v ktorom vybrala
osem finalistov a rozhodla nasledovne:

Prvé miesto nebolo udelené

jedna druhá cena 21 bodov - Edina Erdélyiová, Fiľakovo

dve tretie ceny: po 18 b - Jana Valková a Ján Lojkovics, Košice

dve štvrté ceny: 15 a 14 bodov Lucia Katančíková a Peter Dávid

dve piate ceny: po 13 bodov Andrea Spišáková, Petra Šmídová

Všetci účastnici súťaže dostanú mailom odbornú analýzu svojich prác a rady pri tvorbe súťažných sérií.
Všetci účastníci dostanú / osobne alebo poštou/ katalog festivalu FotoFest Košice 2010.
Každý účastník finále dostane dalej katalogy k projektom Takí sme boli a Second Cities-workshop Marseille Košice. Víťazi - druhá cena a tretie ceny - získajú ďalej individuálny kurz fotografie od organizátora sútaze PhotoART Centra v hodnote 150 euro a knihu o fotografovaní vydavatelstva C press - 100 rad v digitální fotografii, Jak vznikají slavné fotografie a 101 tipu a triku pro digitální fotografii od Michaela Freemana /doporucujem/. A viťaz/viťazka druhej ceny ziska ešte dalšiu knihu o fotografii podľa vlastného výberu v cene 20 euro. Ceny do súťaže venovalo PhotoART Centrum Košice

Ďakujeme všetkým za účasť, víťazom a finalistom gratulujeme a tešíme sa na spoločnú prácu s víťazmi nad fotografiami počas kurzov fotografie a neskôr s vami všetkými opäť na súťaži druhého ročníka FotoFestu Košice...
Edina ERDÉLYIOVÁ, Príprava na ples
2. miesto
Jana VALKOVÁ, Príbeh slnečnice
3. miesto
Ján LOJKOVICS, Mansion - from the beginning to the end
3. miesto
Lucia KATANČÍKOVÁ, Záhrada
4. miesto
Peter DÁVID, Fantasy World
4. miesto
Projekt bol spolufinancovaný
z dotácie Ministerstva kultúry a cestovného ruchu SR
Mediálni partneri:
Petra ŠMÍDOVÁ, Sen púšťnej ruže
5. miesto
Andrea SPIŚÁKOVÁ, bez názvu
5. miesto
Severín SOBOLČÍK, Vesmír
Štefan LIPTÁK, Koniec jednej?... továrne
Ján ZAHORNACKÝ
Marek KUBÍNEK